Wielki rodzinny piknik !

piknik

Już od wielu lat z pompą, kolorowo i z muzyką świętujemy nadejście lata na Bielanach. Również w tym roku przygotowaliśmy z tej okazji wspaniały piknik rodzinny. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Od 14.00 zapraszamy na teren przy metrze Słodowiec. Na scenie i stoiskach, przygotowanych przez naszych partnerów, na przybyłych Gości czekać będzie mnóstwo atrakcji. Zgodnie z panującą modą będzie wiele zajęć i pokazów dla aktywnych, m.in. gry i zabawy zręcznościowe, zajęcia z Nordic Walking, pokazy sztuk walki, szermierki, siatkówki oraz rugby, Zumba Kids oraz pokazy taneczne i baletowe. Będzie można też sprawdzić swoje umiejętności na laserowej strzelnicy biathlonowej.
Nie zawiodą się także osoby lubiące wszelkiego typu zajęcia manualne. Będzie okazja, żeby nauczyć się trudnej sztuki orgiami czy wziąć udział w warsztatach plastycznych. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Będą uwielbiane przez wszystkie dzieci zwierzątka z balonów, trampolina i malowanie buziek. Oczywiście będzie też nasza maskotka – Słoń Bielański, którego darzą sympatią nie tylko dzieci, ale i dorośli.
Będą także stoiska „zdrowia”, gdzie będzie można wykonać podstawowe badania – sprawdzić poziom glukozy, ciśnienia czy tkanki tłuszczowej oraz komputerowo zbadać wzrok. Chętni będą mogli również porozmawiać o projektach zgłoszonych do Budżetu Partycypacyjnego na Bielanach. Radosne chwile będzie można upamiętnić robiąc sobie zdjęcie w fotobudce, która błyskawicznie zrobi z nich magnes na lodówkę.
Od godz. 18.30 rozpocznie się wieczorna, artystyczna część pikniku „Witaj Lato na Bielanach”. Na rozgrzewkę występ zespołu Manchester. Koncert gwiazdy wieczoru – Agnieszki Chylińskiej rozpocznie się o godz. 20.00, a imprezę zakończy Multivisual spektakularnym pokazem laserowym.
Bądźcie z nami w sobotę, 13 czerwca, od godz. 14.00! Świetna zabawa gwarantowana!

About Author

Daniel Kruczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *